Img

Сертифікат ISO: переваги отримання документа

У сучасних реаліях кожна процвітаюча компанія прагне масштабування своєї діяльності та виходу на зарубіжні ринки. Невід'ємним атрибутом функціонування бізнесу за умов жорсткої конкуренції є сертифікація продукції.

Img

Сертифікати ISO демонструють надійність компанії, її відданість постійному підвищенню якості товарів (послуг), турботу про співробітників та клієнтів. Купуючи товар від компанії, яка має сертифікат ISO, споживач може бути впевнений у його якості та безпеці для здоров'я та навколишнього середовища.

Отримати сертифікат ISO може будь-яка організація незалежно від її масштабів та сфери діяльності. Він не тільки підтверджує відповідність виробленої нею продукції міжнародним нормам і стандартам, але і є суттєвим внеском у репутацію компанії.

Сертифікація ІСО дозволяє підвищити ефективність бізнес-процесів компанії та зміцнити її становище на ринку.
Зателефонувати

Сертифікація ISO: користь для бізнесу

Сертифікація ISO застосовується для підприємств та організацій, зайнятих у будь-якій сфері. В рамках сертифікації проводяться різні перевірки та випробування, за результатами яких приймається рішення про видачу офіційного документа.

Tab

 • Збільшити прибуток компанії за рахунок розширення діяльності та виходу на нові ринки.
 • Підвищити рівень довіри споживачів до продукції власного виробництва.
 • Залучити до співпраці нових партнерів, інвесторів та замовників.
 • Вивести компанію на якісно новий рівень, розвинути міжнародні зв'язки.
 • Підвищити конкурентоспроможність компанії на міжнародному ринку.
 • Скоротити операційні витрати за рахунок підвищення якості продукції (надання послуг), скорочення заводського шлюбу та дефектності.
 • Збільшити інвестиційну привабливість підприємства.

Tab
 • Лист-заявку на отримання сертифіката.
 • Установчу документацію та статут компанії.
 • Загальні відомості про компанію, асортимент виробів, що використовуються, використовувані технології та сировину.
 • Актуальні ліцензії, що дозволяють займатися конкретним видом діяльності.
 • Інформацію щодо організаційної структури підприємства.
 • Документи про якість та нормативно-технічні характеристики продукції.

Витрати на оформлення сертифіката ISO окупляться миттєво, а розвиток вашого бізнесу буде стабільним і результативним.

Tab

Гарант-Стандарт: чому варто отримати сертифікат ISO у нас?

Наявність сертифікату ISO – це не просто репутаційний бонус, який можна показати клієнтам, партнерам, акціонерам та інвесторам. Це ефективний інструмент для підвищення ліквідності бізнесу. Компанія, що пройшла сертифікацію, стає більш ефективною та конкурентоспроможною.

Сертифікація ІСО дозволяє правильно вибудувати всі виробничі та інші процеси на підприємстві, мінімізувати випуск неякісного товару та підвищити конкурентну перевагу компанії.

Отримати сертифікат ISO можна за допомогою компанії Гарант-Стандарт. За нашими плечима великий досвід роботи в галузі сертифікації, бездоганне знання особливостей процедури та актуальних вимог закону. Ми допоможемо вам отримати сертифікат ISO без паперової тяганини та бюрократичної тяганини.

Компанія Гарант-Стандарт працює без посередників. Завдяки цьому наші клієнти повністю звільняються від будь-яких доплат та заощаджують на процедурі. Наші фахівці докладно розкажуть про види сертифікатів ISO та допоможуть визначитися з вибором. Якщо ви хочете вийти на закордонний ринок, розширити цільову аудиторію та обсяги прибутку, не варто нехтувати отриманням сертифіката ISO. Ефективність проходження сертифікації ISO підтверджена численними прикладами компаній різних видів діяльності.

Зв'яжіться з нами

Для консультації зверніться до наших менеджерів. Для цього зателефонуйте за номером телефону або напишіть у live-чат. Наші співробітники уважно вивчать ваші побажання та детально розкажуть про умови співпраці.