Декларація про відповідність

Img

Декларація про відповідність: що вона дає та хто її може отримати?

Більшість товарів, що реалізуються на території України, повинні відповідати чітко визначеним вимогам та стандартам безпеки. Не можна просто так просто налагодити виробництво якогось товару, не підтвердивши його безпеку.

Декларація про відповідність дозволяє виробляти та реалізовувати продукцію на законних підставах. За відсутності такого документа діяльність підприємства припиняється, а випущена продукція вилучається.

Img

Хто може одержати сертифікат відповідності?

З урахуванням чинної процедури технічного регулювання отримати сертифікат відповідності можуть, як юридичні особи, так і приватні підприємці (ПП). Фізичні особи не можуть оформити декларацію, оскільки ця категорія платників податків не має коду ЄДРПОУ (Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України). Без організаційно-правової форми будь-яка комерційна діяльність є незаконною.

Img

Декларацію можна оформити на товар, що випускається серійно, на контракт або на конкретну партію. Залежно від специфіки продукції термін дії документа може становити від одного до п'яти років.

Оформити сертифікат відповідності може лише резидент України. У разі якщо виробником товару є нерезидент, його інтереси на території України має представляти резидент (уповноважена особа) на підставі договору та оформленої довіреності. При імпорті товару з-за кордону займатися оформленням має українська компанія-імпортер.

Img

Звернувшись до будь-якого магазину чи торгової мережі з пропозицією про постачання товару, слід бути готовим до того, що представники торгової мережі захочуть перевірити декларацію про відповідність. Це цілком законна вимога, оскільки продаючи товар без дозвільної документації, магазин ризикує бути оштрафованим. Саме тому торгові точки віддають перевагу постачальникам, які працюють у рамках правового поля.

Сертифікат відповідності в Україні дозволяє легально вести бізнес та реалізовувати товари.
Зателефонувати

Що дає сертифікат відповідності продукції?

Сертифікат відповідності не тільки підтверджує якість та безпеку продукції, а й сприяє поліпшенню іміджу компанії. Декларація відповідності свідчить про те, що ви працюєте законно, і з вами можна налагоджувати довгострокові партнерські відносини.

Tab

  • Безпроблемно проходити митні процедури. Продукцію без декларації про відповідність митниця не пропустить. Поки імпортер не оформить всі необхідні документи, вантаж зберігатиметься на складі тимчасового зберігання. Крім того, незадекларований товар може бути конфіскований.
  • Реалізувати товари. Декларація про відповідність необхідна законного продажу товарів зовнішньому ринках. При цьому зовсім неважливо, де реалізовуватиметься товар: на маркетплейсі, у великому торговому центрі або у невеликому роздрібному магазинчику.
  • Уникнути штрафів та інших фінансових витрат. Якщо виробник чи продавець товарів не отримає декларації, його можуть оштрафувати.

Tab

Де можна оформити декларацію відповідності?

Для підтвердження якості продукції або безпеки діяльності можна звернутися до компанії Гарант-Стандарт. Ми допоможемо вам оформити всі дозвільні документи без клопоту та бюрократичної тяганини.

Ми допоможемо вам оформити сертифікат відповідності з мінімальними тимчасовими та фінансовими витратами. Ми працюємо виключно на договірній основі, за наявності тестових зразків та документів на продукцію від постачальника. Наші співробітники допоможуть вам зібрати пакет документів (перелік визначається видом декларації) та проведуть усі необхідні випробування продукції у лабораторних умовах.

Під час роботи з нами вам не доведеться бігати іншими інстанціями для отримання документів.

Абсолютна легітимність
Випущені документи на 100% проходять перевірку всіма контролюючими органами.
1
Великий досвід роботи
Накопичений досвід у сфері стандартизації дозволяє нам оформляти документи у найкоротший термін.
1
Комплексний підхід
Компанія Гарант-Стандарт підготує вам повний пакет документів, необхідних для митного оформлення та продажу товарів.
1
Економія коштів
Компанія Гарант-Стандарт працює без передоплати та посередників. Ми гарантуємо відсутність прихованих платежів та «підводного каміння».
1
Ефективність
З дозвільними документами від Гарант-Стандарт ви зможете покращити конкурентоспроможність своєї компанії, масштабувати її діяльність та вивести її на міжнародний ринок.
1
Гарантія якості
Наявність декларації про відповідність гарантує високу якість продукції, що випускається. Такі виробники можуть брати участь у тендерах, торгах та оформлювати кредити на більш вигідних умовах.
1

Зв'язатися з нами

Для того, щоб дізнатися про деталі співробітництва, зателефонуйте за номером телефону або напишіть в онлайн-чат на нашому сайті. Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які питання, пов'язані з отриманням та застосуванням дозвільних документів.