Img

Основні компоненти та специфіка застосування

Багато сучасних виробників використовують технічні умови як основний нормативно-технічний документ для оцінки якості продукції, що випускається. За умови, якщо для неї не створено відповідного ДСТУ. Вони містять обов'язкові вимоги до продукту чи виробу, умови його зберігання, транспортування, експлуатації та приймання. ТУ використовуються протягом усього виробничого циклу товару, а також під час його випуску ринку.

Розробка технічних умов необхідна для того, щоб законно виробляти/переробляти та утилізувати товари у себе на підприємстві.
Зателефонувати

Чому варто довірити це завдання професіоналам?

Розробка технічних умов здійснюється акредитованими лабораторіями. Принципово важливо, щоб вони відповідали законодавчо встановленим нормам. Якщо умови не відповідають регламентам і вимогам, їх не можна використовувати на підприємстві. І тут компанію може чекати штраф і інших фінансових витрат.

Tab

Неправильно складені технічні умови можуть призвести до таких наслідків:

  • Порушення виробничого процесу.
  • Зниження якості продукції, що випускається.
  • Збільшення кількості браку.
  • Виробничий травматизм та нещасні випадки.
Саме тому розробку технічних умов необхідно довірити професіоналам. Замовити ТУ можна у компанії Гарант-Стандарт. Ми розробимо для вас загальні (для групи однотипних товарів) та спеціальні (орієнтовані на один виріб, речовину чи матеріал) технічні умови.

Tab

Внесені до бази даних ТУ можуть застосовуватись для оцінки відповідності продукції законодавчо встановленим вимогам, технічним регламентам, національним стандартам та іншим нормативно-правовим документам.

Розробка спеціальних технічних умов включає результати проведених випробувань і вимірювань, досвід реалізації процесів, використання технологій і обладнання в ході виробництва продукції/надання послуг/виконання робіт.

Tab

Компанія Гарант-Стандарт: переваги співпраці з нами

Гарант-Стандарт – це команда кваліфікованих технологів, аудиторів та технічних експертів, які мають величезний практичний досвід у сфері сертифікації та консалтингу. Ми пропонуємо широкий спектр робіт з оцінки відповідності (аналіз документації, аудит, проведення випробувань, технічний нагляд, складання технічного файлу та ін.), оформляємо всі види дозвільної документації.

З компанією Гарант-Стандарт ви можете розраховувати на оперативне вирішення будь-якого завдання та високу якість послуг. Використання електронних каналів комунікації та кур'єрських служб доставки документів дозволить вам отримати послуги, перебуваючи у будь-якій точці України. Для цього вам не доведеться залишати межі офісу. Співпраця з нами дасть вам можливість суттєво розширити сферу діяльності, вийти на нові ринки, збільшивши ліквідність свого бізнесу.

Гарант-Стандарт візьме на себе розробку технічних умов ціна якої вас приємно здивує.

Зв'язатися з нами

Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нашими менеджерами за номерами телефонів, вказаними на сайті, або напишіть в live-чат. Співробітники Гарант-Стандарт детально розкажуть про всі деталі співробітництва.