Img

Сертифікація продукції: переваги та механізм проходження процедури

Щороку все більше товаровиробників прагнуть пройти сертифікацію в Україні. Завдяки їй постачальники (реалізатори) продукції можуть упевнитися у її відповідності законодавчо встановленим вимогам та стандартам.

Сертифікація захищає споживача від недоброякісної, потенційно небезпечної та шкідливої продукції.
Зателефонувати

Як і де одержати сертифікат відповідності?

Сертифікат якості продукції вважається гарантом безпеки. Оскільки всі споживачі прагнуть купувати виключно якісні товари, напис «товар сертифікований» стає для них знаком, що підтверджує надійність, якість та відмінні споживчі характеристики тієї чи іншої продукції.

Відповідно до чинного законодавства України, вся продукція, яка потребує обов'язкової сертифікації, підлягає проходженню цієї процедури. Без сертифікату відповідності такі товари не пройдуть перевірку митних та інших державних органів. Їхній перелік затверджується Кабінетом міністрів України.

Tab

У всіх інших випадках виробник або імпортер може отримати сертифікат якості добровільно.

Для законного виробництва та реалізації окремих категорій товарів, крім зазначених вище документів, можуть знадобитися також висновки санітарно-гігієнічної служби, ветеринарного контролю, служби захисту рослин тощо.

Tab

  • Визначити перелік продукції, яку ви бажаєте сертифікувати. Необхідно заздалегідь визначитися з тим, чи будете ви сертифікувати продукцію, що випускається серійно, чи це буде невелика партія.
  • Вибрати акредитований орган із сертифікації. Звернувшись до компанії Гарант-Стандарт, ви отримаєте необхідні експертні консультації, які дають змогу вибрати оптимальну схему сертифікації.
  • Подати заявку на сертифікацію.
  • Укласти договір.
  • Надати зразки продукції.
  • Дочекатися результатів необхідних досліджень та експертиз.
  • Отримати підсумковий документ, що підтверджує відповідність продукції, що сертифікується, чинним нормам, стандартам та вимогам технічних регламентів.

Tab

Сертифікація продукції в компанії Гарант-Стандарт

Якщо ви хочете пройти сертифікацію продукції, зверніться до компанії Гарант-Стандарт. Нам вдалося зібрати команду висококваліфікованих спеціалістів різних напрямків та спеціалізацій. Всі вони мають багаторічний практичний досвід в організації лабораторних досліджень. Ми гарантуємо точність та достовірність результатів наших досліджень. Надалі у вас не виникне жодних проблем із визнанням Протоколів випробувань. Вартість наших послуг фіксована. Жодних прихованих платежів та «підводного каміння».

Застосування підприємствами сертифікації продукції в умовах ринкової економіки дає низку вагомих переваг, зокрема:

Підвищення комерційної цінності товару
Сертифікація є об'єктивним чинником під час виборів продукції необхідного рівня якості. Вона підтверджує її надійність, безпеку та бездоганні споживчі характеристики.
1
Поліпшення іміджу та бренду компанії
Наявність сертифікату демонструє прихильність компанії-виробника до вимог міжнародних стандартів, а також дотримання законодавчо встановлених нормативів.
1
Підвищення організаційно-технічного рівня виробництва
Впровадження сертифікатів якості з виробництва сприяє вдосконаленню нормативно-технічної документації у вигляді пред'явлення у ній прогресивніших вимог.
1
Можливість безперешкодної торгівлі з іншими країнами
Сертифікація відкриває двері для легального ведення бізнесу та реалізації товарів за кордоном.
1
Перевага у боротьбі за сфери збуту між конкурентами
Сертифікація продукції сприяє збільшенню обсягів продажу, поліпшенню позицій на ринку та розширенню сфери діяльності компанії.
1
Тривалий термін дії
Термін дії сертифіката відповідності варіюється від одного до трьох років, залежно від схеми проходження сертифікації.
1

Зв'язатися з нами

Для отримання детальної консультації зверніться до наших менеджерів за номером телефону або напишіть нам в онлайн-чат. Ми завжди на зв'язку. Компанія Гарант-Стандарт працює на всій території України.